Kurumsal

Hakkımızda

Paylaş
CERSAN ASANSÖR, 1994’te İstanbul’da asansör bakımı, onarımı ve montajı için kurulmuştur.
Hakkımızda.

Firmamız bugün yurt içinde ve dışında insan, sedye, yük ve servis hizmetlerinde kullanılan elektrikli ve hidrolik asansörler ile yürüyen merdivenler, bina içi-dışı konstrüksiyon, kuyu oluşumu gerektiren ekstrem projeler üzerinde uzmanlaşmış olup müşterilerin konvansiyel ve yenilikçi taleplerini TSE-CE ve ISO kalite standartlarına uygun olarak yerine getirebilecek yeterliliklere sahiptir. Emlak Konut, TOKİ, Kiptaş projelerinde yer alan firmamızın müşterileri arasında vakıf, eğitim, öğretim kurumları, holdingler ve bağlı inşaat şirketleri, oteller, otomotiv şirketleri bulunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında her türlü standart asansörleri yapmakta olan Cersan Asansör, standart dışı asansör kuyuları bulunan projelerde risk analizleri ve proje tasarımları yapmaktadır. Sektörde standart dışı asansör kuyuları bulunan projeleri gerçekleştirebilme konusundaki eksikliği gören firmamız konusunda uzman kadrosu, tedarikçi partnerleri ve 20 yıllık montaj tecrübesini kullanarak sektörün bu açığını kapatmayı hedeflemiştir.

Son yıllarda yapmış olduğumuz özel sınıf asansörler ile teknolojiyi yakından takip ederek referans portföyümüze Azerbaycan’ da 310 metre yüksekliğindeki TV Kulesine 220 metre seyirli 4 m/sn hızında asansörleri katmış bulunmaktayız.

CERSAN ASANSÖR bugün Azerbaycan’da ve Ukrayna’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hedefimiz gelişen teknolojiyi kullanarak pazar payımızı daha da büyüterek sektörümüzde lider konuma gelmektir.

Erdinç YILMAZ

Yönetim Kurulu Başkanı